Strona główna > Wydarzenia > Wydarzenia

Nowości na wiosnę 2016

2016-03-08

Agrola Aeris i Agrola GT4

Początek sezonu 2016 Agrola rozpoczyna z dwoma nowymi opryskiwaczami. Po zakończeniu testów do produkcji seryjnej został wprowadzony opryskiwacz do upraw rzędowych Agrola Aeris i opryskiwacz do herbicydów Agrola GT4.

 


Agrola Aeris

pliki/produkty/opryskiwacze/z PSP/Aeris-600.jpg

 

Agrola Aeris (łac. powietrze) przeznaczony jest do wykonywania zabiegów w uprawach rzędowych warzyw i truskawek. Opryskiwacz ten łączy w sobie lata doświadczeń w projektowaniu i produkcji opryskiwaczy sadowniczych i polowych. Promieniowy wentylator z zespołem dyfuzorów i układ cieczowy oparty na wysokociśnieniowej pompie Annovi&reverberi w połączeniu z belką hydraulicznie składaną / rozkładaną i podnoszoną wyposażoną również w hydrauliczną korektę przechyłu umożliwiają uzyskanie doskonałych wyników i znacząco zwiększają komfort pracy

Przejdź do strony z parametrami technicznymi


Agrola GT4

pliki/produkty/opryskiwacze/do-herbicydow/Agrola-GT4.jpg

Agrola GT4 to opryskiwacz stworzony dla użytkowników ceniących sobie komfort pracy, jakość i niezawodność. Dzięki zastosowaniu nowej linii polietylenowych zbiorników i zaworów elektromagnetycznych opryskiwacz został wzbogacony o instalację do płukania i zdalne sterowanie.

Przejdź do strony z parametrami technicznymi

Wróć