Strona główna > Produkty > Części i akcesoria > Przystawki wentylatorowe

Przystawki wentylatorowe

Przystawka wentylatorowa to jedna z najważniejszych części opryskiwacza, to od niej zależy rozprowadzenie pomocniczego strumienia powietrza i cieczy roboczej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i przeprowadzonym badaniom Agrola ma w swojej ofercie kilka przystawek wentylatorowych przeznaczonych do różnych typów sadów.

Art. 35 n.w.

"Przystawką wentylatorową" Agrola Art. 35 n.w. przeznaczona jest głównie do oprysków sadów tradycyjnych. Charakteryzuje się dużą wydajnością wentylatora o “tradycyjnym ciągu” powietrza, dzięki czemu umożliwia oprysk wysoko prowadzonych drzew.

Art. 36 o.c.

    "Przystawka wentylatorową Agrola Art. 36 o.c. przeznaczona jest przede wszystkim do oprysków sadów tradycyjnych. Dzięki zastosowaniu wentylatora o “odwrotnym ciągu” powietrza nie występuje wtórne zasysanie cieczy roboczej i liści.

Art. 65 Turbo

“Kolumnowa przystawka wentylatorowa Agrola Art. 65 Turbo przeznaczona jest do oprysków sadów karłowych i półkarłowych. Dzięki zastosowaniu wentylatora o “odwrotnym ciągu” powietrza i deflektorów kolumnowych kierujących pod odpowiednim kątem w stosunku do rzędu oprysk zwiększa się oszczędność cieczy roboczej.

Optimum

“Kolumnowa przystawka wentylatorowa" Agrola Optimum dzięki zastosowaniu “kieszeniowych kierownic powietrza” sprawdza się doskonale zarówno w sadach karłowych, półkarłowych jak i tradycyjnych. Dodatkowo wentylator o “odwrotnym ciągu” powietrza i deflektory kolumnowe kierujące pod odpowiednim kątem w stosunku do rzędu oprysk zwiększają oszczędność cieczy roboczej.

PARAMETR WARTOŚĆ PARAMETRU
Przystawka wentylatorowa Art. 35 n.w Art. 36 o.c. Art 65 turbo Optimum Oktopus 8 Oktopus 10
Producent Agrola Nobili
Typ wentylatora Osiowy, tradycyjnego ciągu Osiowy,odwróconego ciągu Osiowy,odwróconego ciągu z deflektorami kolumnowymi Promieniowy, tradycyjnego ciągu z 8 rękawami powietrznymi (po4 na stronę) Promieniowy, tradycyjnego ciągu z 10 rękawami powietrznymi (po 5 na stronę)
Średnica śmigła wentylatora [mm] 800 430 450
Max. wydajność wentylator [m3/h] 44000 42000 40000 42000 11600 14100
Liczba biegów wentylatora 2+N
Zasięg oprysku w pionie [m] 5 5 4 5 3 3,5
w poziomie [m] 5 5 5 5 6 6
Głowice rozpylaczy Mosiężne z antykapaczem, obrotowe, dwurozpylaczowe
Ilość głowic '2 x 7 '2 x 8Zastosowanie w opryskiwaczach przeznaczonych do wykonywania oprysków sadów tradycyjnych sadów tradycyjnych sadów karłowych i półkarłowych Sadów karłowych, półkarłowych i tradycyjnych Plantacji krzewów Plantacji krzewów i sadów karłowych
Masa przystawki

155 [kg]Wymiary przystawki Długość [mm]

1100
1100


Szerokość [mm]

1200 1200


Wysokość [mm]

2100* Producent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian związanych ze stałym doskonaleniem konstrukcji, lub wycofania poszczególnych modeli z produkcji
* Część z opisanych lub przedstawionych na zdjęciach podzespołów stanowi wyposażenie opcjonalne oferowane za dopłatą

Oprócz przystawek wentylatorowych naszej produkcji w ofercie posiadmy przystawki ewntylatorowe z wirnikiem "promieniowym" firmy Nobili. Przystawki tego typu przeznaczone są do oprysków plantacji krzewów lub sadów karłowych.